Що відбулось з українською благодійністю в 2017-му?

2017 рік заверився стрімким стрибком України у світовому рейтингу благодійності, який щорічно проводить британська організація Charity Aid Foundation. За рік Україна поліпшила свій показник, опустившись з 106 на 90 позицію. Ще сім років тому це було "почесне" 150 місце.

З'являється все більше проектів спрямованих на допомогу медичним закладам, покупку медобладнання, зростає кількість підтриманих соціальних і освітніх проектів.

Національна поліція України вперше відкрила свої двері для співпраці з благодійниками щодо профілактики шахрайства в благодійній сфері.

Більше 60-ти представників командного складу Патрульній поліції з Березані, Дніпра, Сєвєродонецька, Харкова взяли участь у спеціалізованих тренінгах, організованих консультантами УФБ. У 2018 році очікується розширення географії співробітництва.

 

Кабінет Міністрів включив до свого плану дій на 2018 рік продовження проведення широкої рекламної кампанії з усвідомленої благодійності.

2017 рік активізував формування нової групи – соціальних інвесторів. Сьогодні до них можна віднести дві категорії активних людей.

Перша – соціальні підприємці. Це ті, хто самостійно створює соціальне підприємство – бізнес "зі змістом". Мета соціального підприємства не просто заробити якомога більше грошей, а спрямувати зароблені кошти на вирішення певної соціальної проблеми.

Друга – безпосередньо соціальні інвестори – ті, хто готовий вкладати свої власні кошти в створення й розвиток соціальних підприємств.

Цьогоріч благодійником може стати кожен! Ми продовжуємо збір коштів на апарат штучної вентиляції легень, важлива будь-яка сума. Допомогти можна прямо зараз:

Для фізичних осіб: через ПриватБанк

р/р 26002056209168

МФО: 380269

ЄДРПО:39716267

Столична Філія ПАТ"КБ"ПриватБанк"

- в касах відділень Приватбанку

- через термінали самообслуговування по всій Україні

- платежі з карток через Приват24 (для клієнтів ПриватБанку)

* тариф для тих, хто платить 0,50 грн незалежно від суми сплати

Поділитися з друзями