Новий рік 2018: що обов'язково потрібно встигнути зробити

Навести порядки варто не тільки вдома, а й у всіх сферах життя. І ми вирішили розповісти вам, що потрібно зробити до того, як зустрічати Новий рік 2018.

Нелюбима робота

 

Якщо ви кожен ранок прокидаєтеся і розумієте, що йти на роботу немає жодного бажання, і єдине, що вас змушувати встати з ліжка – це гроші, то вихід тільки один. До Нового року потрібно звільнитися з нелюбої роботи. По-перше, в новий рік ви ввійдете абсолютно вільними і відкритими до нових пропозицій. По-друге, святкові канікули точно пройдуть без дзвінків від начальника і переповненої поштової скриньки.

Вибачте або попрощайтеся

Пити шампанське під бій курантів і думати про те, що вас хтось образив, або ви когось не потрібно. Постарайтеся вирішити всі проблеми до Нового року. Попросіть пробачення, або ж просто попрощайтеся з людиною. Не варто брати мішок претензій і недомовленостей в вашу нове життя.

Подолайте свій головний страх

Боїтеся літати на літаках? Тоді швидше купуйте квиток на найближчий рейс і боріться зі своїм страхом. Це привід пишатися собою і непогана історія для розповіді за святковим столом.За матеріалами https://znaj.ua 

Поділитися з друзями