У Києві пройде міжнародний благодійний вечір «Парад націй»

13 грудня 2017 р. у концертному холі Event Hall Freedom відбудеться міжнародний благодійний вечір «Парад Націй», присвячений 100-річчю дипломатичної служби України.

Організатор заходу: Міжнародний дипломатичний журнал «Fashion of Diplomacy».

Мета заходу: Об’єднання націй заради миру і процвітання шляхом пізнання культури, історії та традицій. Поглиблення міжнародних відносин між Україною та світом. Обмін дипломатичним та культурним досвідом між різними державами.

Кошти, які будуть зібрані від продажу квитків та продажу лотів, що будуть запропоновані гостям під час благодійного аукціону, будуть направленні на реалізацію 2-х благодійних проектів, а саме:

— допомога обездоленим дітям, а саме придбання теплого зимового одягу та засобів особистої гігієни для Щастинської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів.

— відкриття дипломатичної школи «Innovation Diplomacy School» для студентів III – V курсів Вищих навчальних заходів України, з можливістю проходження курсу-лекцій від провідних Дипломатів України, та з проходженням практики на базі дипломатичних представництв України за кордоном. Реалізація такого проекту в Україні дозволить сформувати нове покоління фахівців, які в майбутньому будуть гідно представляти Україну на міжнародній арені та захищати її національні інтереси.

Всі, хто приймуть участь у нашій благодійній акції, будуть нагородженні Відзнакою міжнародного благодійного вечора «Парад націй» та включені в пост-висвітлення події в засобах масової інформації.

На участь у заході запрошено більше 50 країн світу.

Програму розпочнуть запрошені гості привітальним словом з нагоди 100-річчя української дипломатії та Дня Дипломата. Продовжить вечір концертна програма, яка складеться з виступів країн-учасників.

Виступ кожної країни передбачає демонстрацію національного прапора, національного вбрання та творчий номер, завдяки якому у присутніх буде можливість поглибитись у вікові традиції різних держав. Фінальним номером програми буде виступ України, яка продемонструє наші таланти в культурі та мистецтві.

Dress-code – Black tie, національний костюм

На захід запрошені перші особи країни, Міністри закордонних справ 1990 – 2017 рр, Дипломати та повноважні Посли, представники бізнесу.

Всі бажаючі можуть потрапити на вечір зробивши благодійний внесок.

Поділитися з друзями