Бородаті чоловіки приміряли образи русалок

Члени канадського Клубу бороданів з Ньюфаундленду і Лабрадору, знялися для календаря в образі русалок заради того, щоб допомогти організації Spirit Horse NL, яка займається терапевтичними інтерактивами за участю коней для людей з психічними проблемами. Про це розповідає “Народна Правда”.

Ідея календаря прийшла в голову президенту клубу Хасану Ганю після того, як його друг опублікував у себе на сторінці в фб знімок в стилі dudeoir. Описавши свою задумку в соцмережах, Хай отримав чимало відгуків з пропозиціями кандидатів в моделі або на роль фотографа. Він відразу вирішив, що віддасть всі виручені гроші на благодійність. Послухавши історії людей, яким Spirit Horse NL дуже допомогла, Хасан запропонував продавати календар на користь цієї організації.

Зйомки проходили в місцевих пабах, на всіляких пляжах і навіть в барбершопі. Моделям, звичайно, довелося помучитися, одягаючись і пересуваючись у вузьких хвостах русалок, але це було того варте. Клуб вже отримав чимало замовлень на свій календар, який обійдеться в $ 19,70.


Поділитися з друзями