У Києві відбувся Віденський бал

Основна мета балу-благодійність.

У Колонній залі Київської мерії відбувся Віденський бал, який був розділений на три частини: дві дорослі програми і одна дитяча. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Основна мета балу, який провели вперше за останні 12 років – це благодійність. Гроші, зібрані під час заходу, підуть на потреби міського Центру реабілітації дітей з інвалідністю.

Для збору коштів були зібрані унікальні лоти. Мер Києва, Віталій Кличко, який відкривав бал, віддав на аукціон свої боксерські перчатки з автографом. "Цим балом ми відкриваємо можливість брати участь у таких заходах дітям з обмеженими можливостями. У Дитячому Віденському балу беруть участь вихованці Центру реабілітації дітей з інвалідністю разом з дітьми-переможцями міжнародних конкурсів", - сказав мер на відкритті.

У будівлі київської мерії звучали твори знаменитих композиторів, таких як: Й.Штраус, Дж.Верді, В. Калман, Ф.Легар у виконанні симфонічного оркестру "Київ-Класика" та запрошених зірок: соліст Віденської опери тенора Себастіана Рейнтхаллера, солістки Національної опери України Сусанни Чахоян, оперної співачки Марії Максаковою, латвійського співака Маркуса Ріви, українського контратенора Алекса Єха, а в кінці на сцену вийшов оркестр Kiev Tango Project.

Крім дорослої програми, був організований також бал для дітей у віці від 5 до 15 років. Організатори планують проводити подібні заходи у столиці України щорічно.

 

 

 


За матеріалами https://styler.rbc.ua

Поділитися з друзями