Перукар, який став прикладом для всіх

Британець Джош Коомбес вже другий рік робить добро за просто так.

Хлопець за професією перукар і у 2015-му вирішив, що може стригти не лише клієнтів, але й безхатченків. Звісно з останніх він не бере плату. Він також робить це не лише у рідній Великій Британії, але й під час подорожей.

Лише на перукарській справі Джош не зупинився і заснував більш масштабну кампанію, яку назвав #DoSomethingForNothing (#ЗробиЩосьПростоТак), пише The Independent.

"Я не хотів, щоб це просто було про мене і стрижку волосся. Отже, я придумав хештег, бо завжди хотів, щоб інші люди залучалися до благодійності", – пояснює хлопець.

До ініціативи Коомбеса долучилося багато людей, однак найпродуктивнішою була співпраця з ветеринаром Джейд Штатт. Він та його співробітники зі служби Street Vet надають допомогу бездомним тваринам. Дует Джоша та Джейда дає іншим зрозуміти, наскільки важливим є безпечне та чисте місце для життя.

 

Коомбеса пише про своїх підопічних пости, щоб розвінчувати міфи, які існують щодо безпритульних, і закликає інших спілкуватися з ними та демонструвати дрібні доброти, навіть якщо це будуть просто привітання.

Поділитися з друзями