Чим займається Марина Порошенко?

Дружина нинішнього українського лідера Марина Порошенко, лікар-кардіолог та кандидат медичних наук, дочка заступника Міністра охорони здоров’я УРСР, звісно ж, не могла не займатися благодійністю, передусім у медичній сфері.

Неодноразово у медіа повідомляли про заходи для дітей з особливими потребами, які проводила перша леді у межах діяльності благодійного фонду Петра Порошенка. Також пані Марина ініціювала численні акції щодо допомоги дітям з онкологічними захворюваннями. Втім, найвідоміша благодійна акція Марини Порошенко не була на пряму пов’язана із медициною. У 2016 році особливого розголосу набула історія з Романом Кисляком зі Львова. Хлопця, хворого на ДЦП, вигнали з одного з львівських ресторанів. Марина Порошенко заступилася за нього:

«…Я повністю підтримую хвилю обурення українців щодо ситуації, яка сталася з хворим на ДЦП Романом Кисляком. Твердо переконана, що подібний вчинок стосовно людини з інвалідністю – це, як мінімум, безбожно».

Тоді перша леді запросила Романа на каву. Багато хто її підтримав. Так пані Марина хотіла привернути більше суспільної уваги до проблем людей з особливими потребами.


За матеріалами fashion-diplomacy.com

Поділитися з друзями