Як з користю провести квітень 2017

Як з користю провести квітень 2017

Місячний календар на квітень розкаже, які дати стануть найбільш сприятливими, як будуть впливати на потік життєвих сил і на які сприятливі дні і дати слід планувати особливо важливі події у своєму житті, а коли варто уникати прийняття серйозних рішень.

3 квітня  – час починань і відкриття нових здібностей. Відмінний період для пошуку раніше прихованих потенціалів.

19 квітня –  місячний період,  колинайкраще підбивати підсумки і переставати думати про глобальні звершення, налаштовуючись на відпочинок.

11 квітня - всі життєві процеси набирають сили. Крім сильного припливу концентрації та енергетики спостерігається посилення всіх як позитивних, так і негативних явищ: частішає пульс, серцебиття і т. п.
 
26 квітня - краще всього проводити очисні процедури як для організму, так і для розуму.

Сприятливі місячні дні в квітні 2017 року

1-е і 2-е квітня (сб, нд) – Присвятіть ці сприятливі дні тим завданням, які вимагають від вас особливої концентрації та енергетичного вкладення. Ці дві доби – найбільш імпульсивний період за весь місяць – допоможе зробити якісний і серйозний прорив у будь-якому, навіть відповідальному ділі.

12-е і 13-е квітня (ср, чт) – Сміливо беріться за найсміливіші проекти і спробуйте сили в тих питаннях, які раніше вам здавалися не по зубах. Ці дні наповнять вас рішучістю і впевненістю у власних силах.

18-е квітня (вт) – Не варто будувати глобальних планів і поменше спілкуватися з представниками державних структур. Зате в цей місячний день стане відмінною ідеєю зібратися в колі родини або друзів, щоб відпочити і весело провести час.

20-е квітня (чт) – Не варто лізти на рожен зі своїми ідеями до начальства. Сьогодні відмінний час для укладення угод з нерухомістю.

26-е і 27-е квітня (ср, чт) – У ці сприятливі дні краще всього вирішувати майнові питання. Не забувайте про здоров’я – влаштуйте розвантажувальний день або просто урізноманітніть своє меню більш корисними продуктами.
Поділитися з друзями