Помер Рокфеллер: правила життя найстарішого мільярдера-благодійника

У понеділок вранці в своєму будинку в Покантіко Хіллз, Нью-Йорк, на 102 році життя помер банкір і філантроп Девід Рокфеллер.

Його смерть підтвердив сімейний представник Фрейзер П. Сеїтл, передає The New York Times.

Девід Рокфеллер, банкір і філантроп із легендарної родини, який мав під контролем банк Chase Manhattan Bank протягом більш як десяти років, і користувався величезним впливом у всьому світі, "батько" Євангелія американського капіталізму.

На 2002 рік Рокфеллер мав шестеро дітей і 10 онуків. Був найстарішим мільярдером рейтингу журналу Forbes. Статки 101-річного бізнесмена журнал оцінював у 3,3 мільярда доларів. Він був останнім з онуків Рокфеллера-старшого - першого американського мільярдера і засновника нафтової компанії Standard Oil.

У травні 2015 року ЗМІ передавали, що на той час 99-річний Рокфеллер вшосте переніс операцію з пересадки серця у власному маєтку і жартував, що хоче дожити до 200 років.

Топ-10 правил життя Рокфеллера:

 

1. Можливість є завжди. Для успіху в бізнесі необхідне навчання, самодисципліна та наполеглива праця. Якщо вас це не лякає, то сьогодні можливостей є значно більше, ніж коли-небудь.

2. Не сидіть в офісі. Я відвідав клієнтів банків у 42 з 50 штатів...з'їв приблизно 10 тисяч бізнес-ланчів та взяв участь в тисячі зустрічей з користувачами нашого сервісу і партнерами.

3. Не бійтеся вести бізнес з друзями. Я глибоко переконаний, що найбільш успішні ділові стосунки будуються на довірі, взаєморозумінні та відданості – тих якостях без яких неможлива справжня дружба.

4. Захищайте капіталізм. Ніхто не повинен відчувати себе винним за те, що робить гроші.

5. Недоброзичливці знайдуться завжди.

6. Подорожі формували мене так само, як і освіта

7. Батько й дідусь завжди говорили, що гроші належать Богу, а ми тільки розпоряджаємося ними.

8. Уміння поводитися з людьми – це товар, який можна купити.

9. Уряд - це раб людей, а не їх володар.

10. Батьківство дає можливість по-новому поглянути на себе. Сам ставши батьком, я усвідомив, що далеко не ідеальний в цій ролі, і почав з великим розумінням ставитися до слабкостей свого тата. У цій ролі ти робиш все, що можеш.

Поділитися з друзями