Як із максимальною користю провести березень 2017?

Аби перший місяць весни видався вдалим для будь-яких починань, обов'язково зверніть увагу на місячний календар. Далі наводимо вам енергетично найсильніші дні березня. 

• Місяць у першій чверті – 5 березня 2017 року. Чудовий час, щоб почати діяти. Практично всі довгострокові починання, розпочаті в цей місячний день, будуть мати великі шанси на успіх.
• Повний місяць – 12 березня 2017 року. Наймогутніша фаза з усіх. В цей час загострюються почуття, бажання, хвороби і страхи. Убезпечте себе від зайвих хвилювань, а для того, аби врівноважити свій внутрішній стан, варто зробити невелику пожертву на благодійність.
• Місяць в останній чверті – 20 березня 2017 року. В цей час краще всього завершувати розпочаті справи і приступати до генерації нових ідей, але поки що лише обдумувати їх та пропрацьовувати на папері, без прямої реалізації.
• Молодий місяць – 28 березня 2017 року. В цей місячний день, небесне світило, посилає на Землю певний енергетичний імпульс, який дає сили і заражає позитивним настроєм. Скористайтеся можливістю задати певний імпульс і для тих, хто цього особливо потребує - невеличка пожертва на благодійність стане гарним початком.

 

 

Рахунок для пожертв від фізичних осіб: 
через ПриватБанк р/р 26002056209168 
МФО: 380269 
ЄДРПО:39716267 
Столична Філія ПАТ"КБ"ПриватБанк" 
- в касах відділень Приватбанку - через термінали самообслуговування по всій Україні 
- платежі з карток через Приват24 (для клієнтів ПриватБанку) 
* тариф для тих, хто платить 0,50 грн незалежно від суми сплати 
Увага!!! Обов'язково в призначенні платежу вказувати: благодійна допомога. Без ПДВ.

Поділитися з друзями