У Хмельницькому пройшов благодійний концерт на підтримку Артема Харченка

У Хмельницькому відбувся благодійний концерт пам'яті Кузьми Скрябіна. Усі зібрані кошти від квитків пішли на лікування юного волонтера Артема Харченка, який уже більше року бореться зі страшною хворобою.

Шанувальників творчості Кузьми виявилось чимало. Зал був переповнений, глядачі навіть стояли між рядами. Відомі хіти “Скрябіна” виконали хмельницькі гурти “Панацея”, “Lucky Bunch”, “KRUT”, “FLOOD HOPES”, Хмельницький муніципальний академічний камерний хор та Хмельницький муніципальний естрадно-духовий оркестр.

Крім того, під час концерту провели благодійний аукціон, який підтримав Благодійний фонд Кузьми Скрябіна. Книги про гурт "Скрябін", авторські книги Андрія та книги його мами Ольги Михайлівни з її автографами розійшлись з великим успіхом. Останню продали більше ніж за 2 тисячі гривень. Найбільшу суму, більше 5 тисяч гривень, віддали за іграшковий автомобіль, із власної колекції Андрія Кузьменка. Для аукціону його передала дружина співака. Загалом благодійний аукціон зібрав майже 20 тисяч гривень. 

 

 

 

 

 

За матеріалами: http://ye.ua 

Поділитися з друзями