Що готує новий 2017 рік?

Уже ось-ось новий рік постукає у двері, тому саме час дізнатись, чого очікувати від року Вогняного Півня кожному з нас, на що звернути увагу і на що сподіватися.


Загальний гороскоп 2017

2017 рік - це рік Червоного Вогненного Півня. Астрологи обіцяють, що він буде неспокійним, тому завжди потрібно бути напоготові. Однак, незважаючи на войовничість знака 2017 рік принесе практично всім лише сприятливі зміни в соціальній і діловій сфері. Для того, щоб рік Півня став плідним, потрібно лише трохи попрацювати і проводити регулярні роботи над собою, прагнучи до кращого результату. Потрібно залишити лінь абсолютно всім знакам зодіаку.

По розташуванню зірок відомо, що саме на початку 2017 року на нас чекає найважчий, але і найбільш значимий період. Перш за все, кожній людині потрібно буде боротися зі своїми комплексами або шкідливими звичками - всім тим, що може перешкодити успіху.

У професійному плані справа також зрушиться з мертвої точки. 2017 рік неймовірно вдалий для самореалізації, освоєння нових професійних вершин або для зміни місця роботи. Представники багатьох знаків зодіаку перестануть терпіти непорозуміння на робочому місці і просто захочуть змінити сферу своєї діяльності.

Для бізнесу рік Півня обіцяє бути дуже успішним. Більшість задумається над відкриттям власної справи, а дрібні компанії і фірми почнуть стрімко рости і розширюватися. І якщо перша половина року буде плідною, то в другій половині багато розслабляться і будуть «спочивати на лаврах», що ні в якому разі не можна робити, адже для ділової сфери дуже важлива саме друга половина 2017 року.

До грошей у 2017 році слід ставитися з усією серйозністю і тверезо оцінювати всі ризики і свої можливості. По можливості, на початку року, потрібно вберегти себе і своїх близьких від ризикованих угод. В іншому випадку прибуткова і вигідна, на перший погляд, справа виявиться повним провалом.

У сфері здоров'я теж спокою чекати не доводиться. Рік Півня обіцяє зростання кількості захворювань нижніх дихальних шляхів, спалахи респіраторних захворювань і навіть епідемії грипу. Щоб не потрапити в круговорот хвороб, потрібно заздалегідь потурбуватися про свою імунну систему.

В цілому, рік Червоного Вогненного Півня зовсім непоганий. Потрібно лише прислухатися до себе, свого світовідчуття і робити так, як відчуває серце.


Овен

Цьому знаку буде найважче знайти в собі сили для реалізації задуманого. Овнам доведеться чимало потрудитися, щоб вогонь надії не згасав. Однак рік Півня підтримає Овна усіма силами: в цей час буде неважко знайти більш відповідну роботу, просунутися по службі і здобути повагу начальства.

Телець

Тельців чекають нові враження від незвичайних знайомств. Можлива приємна подорож, якої вони зовсім і не планували. Але такий поворот долі відкриє можливість знайомитися з новими людьми. І навіть якщо за своєю природою Телець не так товариський, як того деколи вимагає випадок, все одно він навчиться отримувати справжнє задоволення від розмов з цікавими співрозмовниками.

Близнюки

На весь 2017 рік сім'я для Близнюків стане не просто центром інтересів, а й місцем, де Близнюки з легкістю зможуть реалізувати себе як головний вектор розвитку, освіти і поведінки. Близнюкам не важко буде знайти сили для вирішення побутових питань, адже саме в 2017 році тільки їм прекрасно вдається поєднувати в собі такі якості, які сприяють формуванню миру і гармонії в родині.

Рак

Початок літнього періоду готує для Раків випробування сили волі і характеру. Раків чекає прийняття серйозного рішення, до якого не буде часу підготуватися. Залишайтеся холоднокровними, свідомими і дивіться на світ тверезо, тоді ви зможете знайти вихід із будь-якої ситуації. Крім того, Раки зможуть неслабо піднятися в матеріальному плані за весь 2017 рік.

Лев

А ось Левам не варто необачно кидатися в крайності при постановці питань про зміну поля діяльності. Цей рік не буде так вже щасливий для тих, хто захоче змінити свою долю. Тим же Левам, хто вміє чекати, спостерігати і терпіти, Вогняний Півень подарує чудову можливість не тільки непогано заробити, але і збагатити своє особисте життя.

Діва

Діви відчують на собі дві протилежні стадії людського емоційного стану: найсильнішу енергію руху і абсолютне сконцентроване розслаблення. Емоції у Дів будуть захльостувати всю першу половину року. Зате друга половина року дасть перепочинок. Діва навчиться отримувати задоволення від невеликих радостей, перебування наодинці з собою і приємних побутових дрібниць, яких зовсім недавно зовсім не помічали.

Терези

Матеріальне питання для Терезів стає все меншою проблемою, і тепер вони зможуть отримати можливість відкласти деяку суму на здійснення давньої мрії. У даного знаку виникне потреба в аналізі того, що відбувається, деякі дрібниці стануть для Терезів дуже значущими, що може зумовити перепади настрою: від радості  до агресії. 

Скорпіон

Вогняний Півень дуже благоволить цьому знаку зодіаку. Скорпіони відчують себе центром подій, нерідко доленосних, але головне, позитивних і перспективних. Ніяких серйозних проблем у Скорпіона зі здоров'ям не передбачається, а особисте життя буде рясніти насиченою стабільністю.

Стрілець

Стрільці будуть почувати себе на роздоріжжі - ваше особисте життя стане забирати стільки сил і займати всі думки, що вам захочеться спокою. Однак такий результат не завдасть належного задоволення Стрільцю, а лише погіршить ситуацію. Доведеться шукати в собі сили і прийняти непросте рішення: кому довірити свої почуття. 2017 рік не залишить на самоті Стрільців: приємне знайомство чекає всіх самотніх представників цього знака зодіаку.

Козеріг

Активність Козерогів буде бити через край. Козероги чудово впораються з усіма поставленими завданнями, і ще залишаться сили, щоб почати громадську діяльність, спілкуватися з друзями і проводити час з коханою людиною. Козерога не втомлюють люди і не дратує калейдоскоп подій. Прекрасний час для подорожей.

Водолій

Здоров'я Водоліїв може нерідко їх підводити. Але хвороби не будуть важкими: застуди і легкі нездужання не повинні відвернути Водолія від вирішення більш нагальних завдань. Головним чином, Водоліям доведеться вирішити проблеми минулого, щоб в майбутньому вони більше їх не переслідували. Нове життя скоро постукає у ваші двері, при цьому Водоліям слід бути морально підготовленими до змін в кращу сторону.

Риби

Риби зможуть знайти в собі чималі творчі здібності. Для вас 2017 року весь пронизаний натхненням. Нові люди, цікаві зустрічі, незвичайні кумедні випадки будуть переслідувати. Цей рік пройде дуже плідно для тих Риб, хто захоче навчитися чомусь новому.

Поділитися з друзями