Замовляй книгу - підтримуй благодійність!

Тепер бути благодійником стало ще простіше!

Ми пропонуємо вам книги Кузьми Скрябіна за доступнішою ціною, аніж їх можна замовити в інтернет-магазинах, і кожна зароблена гривня буде направлена на благодійність.

"Моя дорога птаха" О. Кузьменко 50 грн

«Моя дорога птаха» - це книга, в якій пульсує суцільна емоція, живий нерв. Вона умовно розділена на три частини - своєрідний фотоальбом як обрамлення до маминої розповіді про Андрія Кузьменка, його казка «Тарасик, тролейбус і святий Миколай» і підбірка текстів його пісень. Але насправді це слова, які мама просто не могла не сказати про свого сина, про свою найдорожчу птаху, про те, яким він був і яким завжди буде для неї.

"Група "Скрябін" та друзі по сцені" О. Кузьменко 100 грн

Група Андрія Кузьменка «Скрябін» засвітилася свого часу яскравою зіркою на українському музичному просторі, пройшовши шлях від синті-попу, постпанку і техно до неоромантики та популярного року. Склад групи змінювався, єдиним постійним учасником колективу від часу його заснування і до своєї смерті залишився Кузьма Скрябін — ґуру та натхненник групи, талановитий композитор і співак, шоумен і ведучий.

У книзі зібрано спогади мами Андрія Кузьменка — Ольги Михайлівни, та друзів по сцені про історію створення групи «Скрябін» і творчий шлях Кузьми-сина, Кузьми-друга, Кузьми-музиканта, який за життя став культовим виконавцем, а тексти його пісень нині цитують і називають пророчими.

"Поезія" К. Скрябін 60 грн

У книгу увійшла всі написані тексти співака з 2006 року.

"Проза" К. Скрябін 60 грн

Усі прозові твори, написані Кузьмою, зібрані в одній книзі.

"Я, Побєда і Берлін" К. Скрябін 45 грн

До книги увійшли дві повісті: “Я,”Побєда” і Берлін” та “Місто, в якому не ходять гроші”, а також тексти відомих пісень гурту “Скрябін”. Книжка пройнята яскравим гумором, веселим настроєм і її можна віднести до жанру пригоди та гостросюжетного трилеру.

"Я, Шонік і Шпіцберген" К. Скрябін 45 грн

 До книги увійшла одноіменна повість-розповідь про подорож із кумом Шоніком, а також пісні 2006-2014 років.

"Колись мені в голову почала стріляти думка, що їздити треба в місця непопулярні, нетуристичні… Пожити з ескімосами, поїздити на оленях під Північним сяйвом… Такі адреналінові мандри миттєво накривають тебе з головою. Це – як стрибок із парашутом: поки не зробиш крок, то не знаєш, який то кайф! А Шпіцберген? Він такий жорстокий, що аж красивий. Ти стоїш і ти не знаєш, чого від нього чекати, може, загубишся, може, замерзнеш. І то було в червні. А що ж там робиться взимку?.." — писав Кузьма Скрябін.

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПИШІТЬ НА ПОШТУ       skryabin.fond@gmail.com

Поділитися з друзями