85% онкохворих дітей мають одужувати від раку

100 дітей, які перемогли рак, з різних областей України зібралися в Києві на Святі Переможців разом з родинами, аби на власному прикладі довести, що дитячий рак – виліковний.

Ольга Кудіненко, засновниця благодійного фонду «Таблеточки» говорить, що мета Свята – відкрити українцям історії дітей-переможців і показати, що дитячий рак сьогодні може бути виліковним, а зусилля всіх, хто долучається до допомоги – не марні.

– Свято Переможців уже вдруге проводиться благодійним фондом «Таблеточки», – розповідає Ольга Кудіненко. – Ми хочемо не лише відсвяткувати перемогу дітей та їхніх близьких над важкою хворобою. Статистика показує, що від раку в Україні одужує 55% онкохворих дітей, а, наприклад, у США – це 85% дітей. Різниця між двома країнами складає 30%! За цими відсотками стоять реальні життя дітей, які можна було б врятувати. Наш фонд ставить собі за мету досягти того, аби показники виживаності від будь-яких видів раку в Україні сягнули 85%. І ми віримо, що це можливо завдяки наполегливості та фаховості лікарів, зусиллям волонтерських фондів, а також окремих українців, які фондують кошти та відкривають дітям доступ до лікування. Допомагати сьогодні – легко і потрібно!

 

 

 

За матеріалами https://novy.tv

Поділитися з друзями