В Україні з'явилась платформа ефективної благодійності

Поштовхом до створення платформи стало приєднання України до глобального благодійного руху Giving Tuesday. Щороку у вівторок, який передує Чорній п'ятниці, мільйони людей із понад 150 країн світу роблять добрі справи та жертвують кошти на користь некомерційних організацій. Тільки минулого року у Щедрий Вівторок вдалося зібрати 60 мільйонів доларів на благодійність. До руху вже долучилися компанії Microsoft, PayPal, Tinder, Bitcoin, Skype, Sony та багато інших.

"Вперше в Україні кожен охочий може отримати безкоштовні консультації провідних експертів із благодійності, доступ до кращих світових практик та нескінченну підтримку у реалізації добрих справ. Якщо вам кортить змінити світ, але ви не знаєте, з чого почати, або вам бракує досвіду, — платформу створено саме для вас. Інвестуйте час, гроші чи талант, спираючись на світовий досвід та дослідження, робіть це у найефективніший спосіб", — коментує куратор проекту Марія Артеменко.

В Україні 23% дорослого населення мають досвід волонтерської діяльності, причому 9% із них долучилися у 2014 році. Про це говорять дані дослідження ООН. За останній рік 70% українців жертвували кошти чи речі на благодійність, свідчить опитування "Благодійність і волонтерство 2017", ініційоване Фондом родини Загорій.

В Україні рух носитиме назву Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок та вперше відбудеться 27 листопада 2018 року. 

 

 

 

 

 

За матеріалами https://www.depo.ua

Поділитися з друзями