"Контейнери добра": в бокси пожертвування для бідних приносять кофти, черевики і дитячі іграшки

У столиці встановили спеціалізовані контейнери, куди можна віднести непотрібний одягякий потім передадуть нужденним. Такою ідеєю Олександр Кайдаш, засновник благодійного фонду, надихнувся в Німеччині.

Перший контейнер встановили в Києві три тижні тому. Металевий короб надійно закривається. Правда, вчора, говорить засновник, злодюжки намагалися зламати замок. Прикрий інцидент не зупиняє благодійників. Зараз у столиці близько двох десятків таких "кошиків". Цікавимося, чи щедро українці діляться одягом і взуттям? Олександр відкриває ящик. Усередині більшість речей в хорошому стані: хтось кинув жіночу сумочку, зимові черевики і дитячі іграшки.

 

"Це таке, скажімо, ретро. Тут ось кофта старіша і шорти, очевидно жіночі. Непоганої якості, немає плям, тобто вона ще цілком може знайти нового власника", – говорить Олександр.

Сильно зношений одяг здають на утилізацію – його перетворюють на ганчір'я. Те, що не соромно передати, іде нужденним – в дитячі будинки та соціальні служби. А ось справжні скарби власник контейнера планує виставляти на інтернет-аукціон. Частину заробітку обіцяє витрачати на благодійність і закупівлю нових боксів.

Місцеві жителі ідеєю задоволені.

 

 

За матеріалами segodnya.ua

Поділитися з друзями