В Україні почнуть збір коштів для екранізації популярного роману Кузьми Скрябіна

Компанія StarMedia спільно з Благодійним фондом імені Кузьми Скрябіна екранізує роман нині покійного українського музиканта Андрія Кузьменка "Я, "Побєда" і Берлін".

Найближчим часом, як зазначив на прес-конференції у рамках 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю засновник і генеральний продюсер компанії Влад Ряшин, автори роуд-муві запустять краудфандинг-кампанію для збору коштів.

Як стало відомо в ході прес-конференції, "Я "Побєда" і Берлін" в планах авторів - комедійно-драматичний роуд-муві з елементами екшену.

"На сьогодні ми маємо ідею екранізувати прекрасну книгу, але ми використовуємо її, як це називається, за мотивами. Кіносценарій, звісно, має будуватися за своїми законами, але базова історія буде побудована на книзі Андрія", - розповів Ряшин.

На даному етапі компанія залучає до проекту співпродюсерів, незабаром приєднатися до фінансування зможуть і всі охочі українці. Кошти, виручені в ході прокату, будуть передані до благодійного фонду музиканта.

"Цей проект ми плануємо зробити народним, щоб брати участь міг кожен, хто бажає, починаючи від кампанії, в яку ми запрошуємо співпродюсерів, і продовжуючи краудфандингом. Головний сенс цієї пропозиції українцям, фанатам Кузьми Скрябіна, його друзям і партнерам - ми хочемо, щоб весь прибуток, а фільм, звичайно ж, має бути прибутковим, пішов до фонду Кузьми", - додав Ряшин.

Режисером фільму стане Олександр Кирієнко, над сценарієм вже працює український письменник і драматург Анатолій Крим, а низку доробок і західноукраїнський колорит до нього внесе популярний в Україні комік і телеведучий Сергій Притула, який уже дав усну згоду на участь у проекті.

Поділитися з друзями