У Львові відбудеться благодійний забіг

У міськраді запевнили, що 50% від вартості стартового внеску для участі у Львівському півмарафоні підуть на благодійність.

У прес-службі Львівської міськради повідомили: «Збір благодійних коштів став невід’ємною частиною бігових заходів компанії «Run Ukraine». Щорічно під час заходів в рамках «Run Ukraine Running League», окрім спортивної складової присутня й благодійна, мета якої – зібрати кошти та залучити громадськість до вирішення конкретної проблеми».

«Цього року учасники благодійного забігу на два кілометри під час Львівського півмарафону «3rd Molokiya Lviv Half Marathon» збиратимуть кошти на придбання реабілітаційного обладнання для Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Долучитись до збору коштів може кожен охочий вже зараз, зареєструвавшись на благодійний забіг два кілометри на «3rd Molokiya Lviv Half Marathon», який відбудеться 10 червня. 50% від вартості стартового внеску підуть на благодійність», – поінформували також прес-службі Львівської міськради.

Поділитися з друзями