Які знаки Зодіаку не вміють поводитися з грошима?

Знаки, які витрачають гроші швидше, ніж заробляють.

 

Стрілець (22 листопада - 21 грудня)

 

Стрілець дуже працьовитий, тому де знайти гроші для нього не складає труднощів, все залежить від того, що він захоче зробити з ними. Якщо він пуститься в авантюру, то неодмінно витратить всі фінансові накопичення. У нього часто бувають борги і несподівані розтрати, але Стрілець не завжди захоплений ними зненацька. Для нього краще отримати досвід, ніж мати величезну суму на рахунку.

 

 

 

Риби (19 лютого - 20 березня)

Риби охоче роздають останні заощадження бездомним, навіть якщо це означає, що їм доведеться обійтися без їжі кілька днів. Риби безкорисливі, і завжди ставлять потреби інших над своїми власними. Вони завжди будуть жертвувати на благодійність, віддаючи гроші нужденним.

 

Вони завжди думають про те, щоб допомогти людям будь-якими шляхами, в тому числі і матеріальними. Однак, коли Риби роздають не всі, вони витрачаються на книги, музику або подорожі в місця, які їх надихають.

 

Водолій (20 січня - 18 лютого)

Водолій не може встояти перед новими технологіями. Він з нетерпінням чекає виходу нового телефону. Він активно стежить за новинами і коли з'являється щось нове, йому неодмінно потрібно це роздобути.

 

Він вважав за краще б новий комп'ютер замість солідного банківського рахунку, і, хоча він з усіх сил намагається бути більш відповідальним у фінансових справах, він надзвичайно непослідовний в них.

 

Лев (23 липня - 22 серпня)

Лев намагається бути обережним і сумлінним з грошима, але він дуже ласий до імпульсивних покупок. Він любить дарувати неймовірно дорогі подарунки родині, друзям, близьким людям і навіть самому собі. Лев не купує дешевих речей, він вважає за краще предмети розкоші.

 

Йому все одно, коли його звинувачують у марнотратстві та надмірної екстравагантності. Лев любить балувати себе, і, якщо хоче отримати масаж або зробити манікюр, то відправляється в найдорожчий салон в місті.

 

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

 

Ваги бувають дуже щедрими, через бажання всім сподобатися. Вони намагаються стежити за своїми фінансами і мати запаси на чорний день, але це у них не завжди виходить,

Вони люблять допомагати комусь або використовують гроші, щоб зробити когось щасливим. Гроші не можуть купити вам щастя, але для початку і це непогано.

 

Близнюки (21 травня — 20 червня)

 

Близнюки неоднозначні, коли справа стосується грошей. По одному боку, він береже гроші на майбутнє, але, з іншого боку, він — азартний гравець. Близнюки люблять вкладати в швидко розвиваються речі і схеми, які повинні принести гарний прибуток, але піддають себе фінансових ризиків.

 

 

Залишається сподіватися, що вони куплять лотерейний квиток, і не будуть спекулювати своїми заощадженнями.

Поділитися з друзями