Збираємо кошти на допомогу Наталі Єгоровій для подолання лейкозу

Витрати можуть сягнути 200 тисяч доларів.

Наташу занепокоїло, коли її звичайна, здавалось, застуда затягнулася. Жінка звернулася до лікаря і виявилося, що у неї рак.

«Тепер всі її плани, всі надії і мрії, її життя в наших руках! Тільки ми можемо допомогти Наталі вилікуватися, бо врятувати її може тільки пересадка кісткового мозку, яка буде проводитися після виснажливої ​​хіміотерапії. Пересадка потрібна дуже терміново, - як тільки наша Наташа вийде на показник ремісії, і часу тоді залишається зовсім мало, так як лікарі не можуть сказати, скільки вона може протриматися в стані ремісії, може, три місяці, а може, і два тижні. Інакше шансів немає зовсім», - розповідає чоловік Наташі.

Операція з пересадки кісткового мозку в Україні не проводиться, процедуру можна виконати тільки за кордоном. Витрати можуть сягнути 200 тисяч доларів.

«Ми, її друзі, рідні робимо все, що в наших силах, але наших емоційних і матеріальних ресурсів не вистачає, і для цього ми створили групу https://www.facebook.com/groups/HelpNatalyEgorova/ , для цього кинули клич про допомогу, для цього просимо кожного небайдужого відгукнутися, для цього просимо вас допомогти достукатися до якомога більшої кількості людей. Кожне, навіть найменше пожертвування будь-якого читача може врятувати життя, тому дуже просимо вас про допомогу», - просять рідні жінки.


Реквізити для допомоги:

карта Приват Банку (для грн) UAH 4149 4978 4478 5131 Єгоров Володимир

https://helpnatalyegorova.com/ 

Поділитися з друзями