Куди можна віднести непотрібні одяг та речі?

Весна - час великих змін та оновлення. У цей час кожна жінка прагне легкості та змін, тому важливо навести лад у всьому: домівці, шафі та гардеробі. Таке генеральне прибирання допоможе позбутися непотрібних речей, що одразу подарує «нове дихання», відчуття свіжості та гармонії. Однак куди віднести непотрібні речі? 

1. Благодійність. Якщо у вашому гардеробі є кілька зайвих суконь, не поспішайте відносити їх на смітник. В Україні існує чимало благодійних організацій, куди можна віднести непотрібний одяг, наприклад Червоний хрест або Соціальне партнерство

2. Сайти. Мабуть, у кожного є речі, застосування яким ви не можете знайти. Це можуть бути парфуми, аксесуари, предмети побуту тощо. Аби не викидати якісні речі, можна подарувати їм нове життя. Перелічені інтернет-портали допоможуть вам позбутися непотрібних речей: сервіс Шафапроект МурахиSolidarity shop.

3. Соціальні мережі. На своїй сторінці у Фейсбук та Інстаграм ви можете розповісти друзям про те, що продаєте або віддаєте певну річ, розповісти про її стан та вік. Крім того, у соціальних мережах є багато спільнот, які забезпечують можливість обміну та продажу речей. Вони будуть раді вашим старим речам, до прикладу, спільнота Віддам Продам і Подарую

4. Соціальні заклади. Не забувайте, що віддати непотрібні дитячі іграшки та одяг ви завжди можете у дитячі будинки, інтернати, церкви чи лікарні. Непотрібна вам річ може принести радість іншому!

5. Bookcrossing. Це явище давно не нове, однак досі користується популярністю. Bookcrossing полягає у тому, що ви залишаєте книгу у людному місці: кафе, парк, вокзал, громадський транспорт. Інша людина може забрати її собі і прочитати, натомість залишивши свою книгу. Крім того, старі книги можна віддати у Фундацію Дарини Жолдак або Книжковий ринок на Петрівці. 

 

 

 

За матеріалами https://1plus1.ua

Поділитися з друзями