Історія фонду

У березні 2015 року, дружина Андрія Кузьменка – Світлана Бабійчук, заснувала Благодійний Фонд імені Кузьми Скрябіна.

Ідея виникла після усвідомлення того, наскільки багато допомагав Андрій. Як просто й по-людськи, абсолютно не афішуючи свою благодійну діяльність, кожного дня змінював світ на краще, дбав про тих, хто сам того зробити не міг.

Головне й безспірне завдання засновників та учасників Фонду – продовжувати добрі справи, розпочаті Кузьмою, а також популяризувати благодійну діяльність в цілому. Мета і цілі - опіка над дітками сиротами, лікарнями, дитячими будинками та іншими закладами соціального забезпечення, допомога лікарням, піклування про тяжкохворих, допомога армії України та військовим із шпиталів.

Не маємо права оминути ще один важливий напрямок, який буде реалізовано за допомогою Фонду, а саме - організація та проведення культурних масових заходів в пам’ять про життя та творчу діяльність Андрія Кузьменка. Сюди також входить фінансування, створення та підтримка в належному стані меморіальних дошок, пам’ятників, скверів та інших об’єктів вшанування пам’яті.

Дякуємо за вашу підтримку! Разом набагато тепліше, добріше й просто краще.

Якщо ви нас підтримали – значить довірились. Щиро дякуємо за це! Обіцяємо бути чемними, регулярно підбивати підсумки й публікувати фінансові звіти по коштах, які надійшли до Фонду.

Завантажити звітність